Usług księgowe dla firm

Tax Consilium świadczy kompleksowe usługi księgowe oraz obsługę kadrowo-płacową dla podmiotów prowadzących księgi rachunkowe. Specjalizujemy się w obsłudze dużych firm i organizacji. Zapewniamy merytoryczną opiekę, biznesową pomoc i konsultacje. Wychodzimy z założenia, że nowoczesna rachunkowość to wsparcie przedsiębiorcy, optymalizacja i współpraca w rozwoju biznesu.

Jako nasz klient już na początku współpracy weźmiesz udział w spotkaniu edukacyjnym dot. podstaw rachunkowości, prawa podatkowego i prawa pracy. Dzięki autorskim rozwiązaniom Tax Consilium zrozumiesz przepisy i procedury księgowe, będziesz efektywniej poruszał się w obrębie prawa gospodarczego, co przełoży się na efektywniejsze zarządzanie finansami Twojej firmy. Nasza współpraca będzie polegać na prowadzeniu księgowości Twojej firmy, optymalizacji zobowiązań i wsparciu Cię w podejmowaniu najkorzystniejszych decyzji biznesowych.

Rozwiń potencjał swojej firmy

Nad poprawnością merytoryczną prowadzonych dla Ciebie rozliczeń będzie czuwał wyspecjalizowany specjalista Tax Consilium. Jego pracę będzie również nadzorował ekspert z Rady Merytorycznej Tax Consilium. Jako firma szkoleniowa kształcąca specjalistów w zakresie rachunkowości i finansów, szczególne znaczenie przywiązujemy do wysokich standardów, zgodności z zasadami zawodowymi i etycznymi. Finansami Twojej firmy zajmą się osoby, które na co dzień kształtują polską rachunkowość.

Wsparcie dla Twojego biznesu

Twoją firmę będziemy traktować indywidualnie – zgodnie ze specyfiką jej branży, profilu, sposobu zarządzania finansami oraz Twoich potrzeb. Indywidualnie też wycenimy konkretne usługi. Zapraszamy Cię do kontaktu z biurem Tax Consilium, aby umówić się na spotkanie z naszymi specjalistami. W jego trakcie rozeznamy Twoje potrzeby i dopasujemy rozwiązania, jakich potrzebuje Twoja firma.

Zbuduj relacje biznesowe

W Tax Consilium budujemy relacje biznesowe. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami i instytucjami, jak i mniejszymi przedsiębiorstwami. Budujemy przestrzeń spotkania i pomagamy w nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Dołączając do biznesowej społeczności Tax Consilium, rozwijasz swój biznes i poszerzasz jego możliwości.

wytyczamySkorzystaj z gwarancji jakościwytyczamy

 

Z naszej wiedzy korzystają

lewo
prawo

NEWSLETTER TAX CONSILIUM

Dołącz do naszej sieci informacyjnej.
Otrzymasz comiesięczne podsumowania najlepszych artykułów, darmowe materiały, informacje o zniżkach i kursach.