Szkolenia online

Szkolenia online

Z pomocą specjalistów możecie zyskać niezbędną wiedzę oraz praktyczne umiejętności z obszaru rachunkowości, kadr i płac oraz podatków. Pomogą Wam w tym trenerzy, którzy prowadzą nasze certyfikowane kursy, szkolenia oraz praktyczne warsztaty.

Wygodna nauka

Nie potrzebujecie wiele, by zdobyć nowe umiejętności, które dadzą Wam lepszą pozycję na rynku pracy, stworzą warunki do zmiany pracy czy usprawnią wykonywanie obowiązków w obecnym miejscu zatrudnienia. Wystarczy komputer i dostęp do Internetu, byście mogli z dowolnego miejsca wziąć udział w zajęciach odbywających się w czasie rzeczywistym i uczyć się od naszych trenerów.

Co zyskujecie w trakcie zajęć online?

W trakcie kursów i szkoleń nabywacie przede wszystkim praktyczne umiejętności, które możecie wykorzystać w trakcie wykonywanej pracy. Materiały, z których korzystacie podczas zajęć są przygotowane przez naszych specjalistów. Zapewniamy zaświadczenie o odbyciu każdego kursu czy szkolenia. Dajemy również możliwość skorzystania - przez 30 dni po zakończeniu zajęć - z opieki poszkoleniowej, w ramach której odpowiadamy na pytania i rozwiewamy pojawiające się wątpliwości dotyczące przerobionego materiału.

Dostępne kursy i szkolenia

W naszej ofercie kursów i szkoleń online znajdziecie interesujące propozycje, z których skorzystanie znacząco podniesie Wasze kompetencje. Są to przede wszystkim certyfikowane kursy na różnych poziomach zaawansowania – zarówno podstawowym, jak i wyższych – obejmujące obszary rachunkowości, kadr i płac oraz podatków. Możecie wziąć także udział w jedno- lub w dwudniowych szkoleniach dotyczących zagadnień kadrowo – płacowych oraz księgowych. Organizujemy również praktyczne warsztaty na temat podatków dochodowych oraz podatku VAT.

Dalsze możliwości rozwoju

Po skorzystaniu z naszego pierwszego kursu czy szkolenia zyskujecie atrakcyjne zniżki lub rabaty na kolejne zajęcia, co pozwala Wam w jeszcze lepszej cenie podjąć dalszą naukę. Dzięki ciągłemu rozszerzaniu wiedzy i zdobywaniu nowych umiejętności możecie piąć się w górę na kolejne poziomy zaawansowania, zwiększając swoje kompetencje oraz możliwości zdobycia ciekawej pracy.

Z naszej wiedzy korzystają

lewo
prawo

NEWSLETTER TAX CONSILIUM

Dołącz do naszej sieci informacyjnej.
Otrzymasz comiesięczne podsumowania najlepszych artykułów, darmowe materiały, informacje o zniżkach i kursach.