Katalog Kursów Rachunkowości

Zdobądź praktyczne przygotowanie do pracy na stanowiskach związanych z obsługą księgową firm i instytucji oraz zyskaj certyfikat z kodem zawodu według kwalifikacji MPIPS.

Podstawowym celem szkoleń organizowanych przez Tax Consilium z Krakowa jest przekazanie wiedzy teoretycznej oraz praktycznych umiejętności w zakresie rachunkowości. Zajęcia mają charakter warsztatów z elementami wykładów. Są prowadzone przez głównych księgowych oraz doradców podatkowych, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe. Do przedstawienia różnorodnych zagadnień wykorzystywane są przykłady wzięte z praktyki księgowej.

Kursy rachunkowości pozwalają zyskać umiejętności w zakresie prowadzenia księgowości spółek prawa handlowego, PKPiR, prowadzenia rozrachunków i wielu innych. Organizujemy szkolenia na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Otwarty charakter naszych spotkań pozwala zapisać się na zajęcia każdemu zainteresowanemu tematyką rachunkowości. Na kursach od podstaw możliwe jest skorzystanie z dodatkowych zajęć z obsługi programów finansowo-księgowych oraz Płatnika.

Z naszej wiedzy korzystają

lewo
prawo

NEWSLETTER TAX CONSILIUM

Dołącz do naszej sieci informacyjnej.
Otrzymasz comiesięczne podsumowania najlepszych artykułów, darmowe materiały, informacje o zniżkach i kursach.