Katalog Kursów Rachunkowości

Zdobądź praktyczną wiedzę w zakresie księgowości. Skorzystaj z jednodniowych szkoleń potwierdzonych zaświadczeniem MEN lub certyfikowanych kursów rachunkowości z kodem zawodu według kwalifikacji MPIPS. Warsztaty prowadzone są w oparciu o przykłady wzięte z praktyki księgowej, przez praktyków, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe. Sprawdź również ofertę naszych kursów rachunkowości i księgowości online. 

Nadrzędnym celem szkoleń i kursów księgowości organizowanych przez Tax Consilium z Krakowa jest przekazanie praktycznej wiedzy i konkretnych umiejętności w przystępny sposób. Stawiamy na to, by nasi uczestnicy osiągali realne korzyści w zakresie finansów, uzyskując wysokie kompetencje do pracy w zakresie rachunkowości, księgowości i finansów.

Sposób prowadzenia zajęć

Szkolenia z rachunkowości mają charakter warsztatów z elementami wykładów z uwzględnieniem najnowszych zmian w prawie bilansowym i prawie podatkowym. Są prowadzone przez głównych księgowych oraz doradców podatkowych, cenionych praktyków, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Szczegóły prowadzonych kursów

Kursy rachunkowości pozwalają zyskać umiejętności w zakresie prowadzenia księgowości spółek prawa handlowego, PKPiR, prowadzenia rozrachunków i wielu innych działań. Organizujemy kursy/szkolenia dla osób posiadających już pewne umiejętności, jak i osób początkujących, w tym na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Otwarty charakter naszych spotkań pozwala zapisać się na zajęcia każdemu zainteresowanemu tematyką rachunkowości.

Wykorzystywane w trakcie szkoleń programy komputerowe

Na kursach od podstaw możliwe jest skorzystanie z dodatkowych zajęć z obsługi najpopularniejszych programów finansowo-księgowych wykorzystywanych w branży: “Optima Księgowość od podstaw”, “SYMFONIA Finanse i Księgowość od podstaw” oraz “Płatnika”.

Z naszej wiedzy korzystają

lewo
prawo

NEWSLETTER TAX CONSILIUM

Dołącz do naszej sieci informacyjnej.
Otrzymasz comiesięczne podsumowania najlepszych artykułów, darmowe materiały, informacje o zniżkach i kursach.