Katalog Kursów Rachunkowości

Zdobądź praktyczne przygotowanie do pracy na stanowiskach związanych z obsługą księgową firm i instytucji oraz zyskaj certyfikat z kodem zawodu według kwalifikacji MPIPS.

Podstawowym celem szkoleń organizowanych przez Tax Consilium z Krakowa jest przekazanie wiedzy teoretycznej oraz praktycznych umiejętności w zakresie rachunkowości. Zajęcia mają charakter warsztatów z elementami wykładów. Są prowadzone przez głównych księgowych oraz doradców podatkowych, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe. Do przedstawienia różnorodnych zagadnień wykorzystywane są przykłady wzięte z praktyki księgowej.

Kursy rachunkowości pozwalają zyskać umiejętności w zakresie prowadzenia księgowości spółek prawa handlowego, PKPiR, prowadzenia rozrachunków i wielu innych. Organizujemy szkolenia na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Otwarty charakter naszych spotkań pozwala zapisać się na zajęcia każdemu zainteresowanemu tematyką rachunkowości. Na kursach od podstaw możliwe jest skorzystanie z dodatkowych zajęć z obsługi programów finansowo-księgowych oraz Płatnika.

Lp Nazwa Najbliższy termin
1 Certyfikowany Kurs Prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów 2017-12-31
2 Certyfikowany Kurs Rachunkowości od podstaw 2017-10-21
3 Certyfikowany Kurs Rachunkowości od podstaw z obsługą programów: Płatnik, Symfonia, Optima 2017-10-21
4 Certyfikowany Kurs Rachunkowości dla średniozaawansowanych 2017-09-30 Gwarancja terminu
Termin gwarantowany
5 Certyfikowany Kurs Rachunkowości dla zaawansowanych 2017-10-14
6 ​Szkolenie: Praktyczna analiza finansowa od podstaw i wprowadzenie do controllingu 2017-09-30
7 Szkolenie: Efektywne analizy finansowe i controlling w rachunkowości - praktyczne warsztaty dla zaawansowanych 2017-11-04


Z naszej wiedzy korzystają

lewo
prawo

NEWSLETTER TAX CONSILIUM

Dołącz do naszej sieci informacyjnej.
Otrzymasz comiesięczne podsumowania najlepszych artykułów, darmowe materiały, informacje o zniżkach i kursach.