Katalog Kursów Podatkowych

Przygotuj się do pracy na stanowiskach związanych z obsługą podatkową firm i instytucji oraz uzyskaj certyfikat z kodem zawodu według kwalifikacji MPIPS.

Celem szkolenia jest przekazanie jego uczestnikom wiedzy w zakresie podatków PIT, CIT, VAT, PCC. Podczas każdego spotkania nasi trenerzy prowadzą zajęcia, które pozwalają na zdobycie praktycznych umiejętności interpretowania przepisów prawa. Kurs Specjalisty ds. Podatkowych (PIT, CIT, VAT, PCC) prowadzony jest w postaci spotkań warsztatowo-wykładowych przez doświadczonych doradców podatkowych. Bazując na własnym doświadczeniu, rozpatrują każde zagadnienia w oparciu o przykłady zaczerpnięte z praktyki życia gospodarczego.

Szkolenia dedykowane są dla osób, które chciałyby zdobyć praktyczną wiedzę w zakresie materialnego prawa podatkowego. Ponadto kursy podatkowe poszerzają wiedzę na temat Ordynacji Podatkowej. Skorzystać z nich mogą także wszystkie osoby zajmujące się finansami i rachunkowością w celu uzupełnienia lub odświeżenia posiadanej wiedzy.

Z naszej wiedzy korzystają

lewo
prawo

NEWSLETTER TAX CONSILIUM

Dołącz do naszej sieci informacyjnej.
Otrzymasz comiesięczne podsumowania najlepszych artykułów, darmowe materiały, informacje o zniżkach i kursach.