Katalog Kursów Podatkowych

Jeśli chcesz posiadać nie tylko teoretyczne podstawy, ale przede wszystkim praktyczne umiejętności w zakresie prawa podatkowego, skorzystaj z propozycji szkoleniowych, które specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy. To zarówno certyfikowane kursy, jak i warsztaty dotyczące poszczególnych, konkretnych dziedzin z zakresu księgowości i podatków, które przydadzą się specjaliście od rozliczania należności skarbowych.

Certyfikowane kursy podatkowe

Jedną z przygotowanych opcji jest szczegółowy, przygotowujący praktycznie do wykonywanych zadań specjalistyczny kurs w zakresie specjalisty podatkowego. W ramach 48 godzin lekcyjnych zajęć jego uczestnicy mogą nabyć umiejętności w zakresie rozliczania należności VAT, a także CIT czy PIT. Osobna część zajęć będzie poświęcona również ordynacji podatkowej, a także rozliczaniu należności od czynności cywilnoprawnych PCC.

Dostępne warsztaty praktyczne

Gdy chcesz rozwinąć swoje kompetencje w zakresie konkretnej dziedziny z zakresu prawa podatkowego, zapisz się na jedno z dostępnych szkoleń, w trakcie których w ramach praktycznych warsztatów nabędziesz umiejętności w jednej z wybranych dziedzin należności skarbowych: od towarów i usług (VAT), od osób prawnych i rozliczeń dochodowych od osób fizycznych, a także ordynacji podatkowej i czynności cywilnoprawnych. W ramach każdej z tych opcji nie tylko możesz skorzystać ze szkolenia z doświadczonym specjalistą w tym zakresie, ale także uzyskać o wiele więcej korzyści.

Co zawierają pakiety?

Każda z zaproponowanych opcji zapewnia ci praktyczną wiedzę potwierdzone zaświadczeniem MEN o ukończeniu kursu bądź warsztatów w wybranej dziedzinie. Ponadto w przypadku specjalistycznego kursu możesz również liczyć na uzyskanie certyfikatu potwierdzającego uzyskanie kompetencji zawodowych. Poza tym, zapewniamy również 30 dni opieki szkoleniowej, w trakcie których nasi specjaliści wyjaśnią wszelkie pojawiające się na tym etapie wątpliwości. Pomocą w dalszym szkoleniu na własną rękę będą dla Ciebie też autorskie materiały szkoleniowe, które przekazujemy uczestnikom zajęć.

Z naszej wiedzy korzystają

lewo
prawo

NEWSLETTER TAX CONSILIUM

Dołącz do naszej sieci informacyjnej.
Otrzymasz comiesięczne podsumowania najlepszych artykułów, darmowe materiały, informacje o zniżkach i kursach.