Katalog Kursów Kadr i Płac

Zyskaj wiedzę i umiejętności do pracy na stanowiskach związanych z obsługą kadr i płac w firmach i instytucjach. Zdobądź certyfikat z kodem zawodu według kwalifikacji MPIPS i zwiększ swoje szanse na rynku pracy.

Fundamentalnym celem naszych kursów jest przekazanie praktycznej wiedzy i konkretnych umiejętności w przystępny sposób. Właśnie dlatego każdy kurs kadrowo-płacowy organizowany przez Tax Consilium w Krakowie wykorzystuje przykłady z życia wzięte dla zobrazowania zagadnień teoretycznych. Prowadzący szkolenia to wieloletni praktycy, którzy na co dzień kierują działami kadrowo-płacowymi. Podczas spotkań chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Organizowane przez nas szkolenia odbywają się na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym. Dodatkowo przygotowaliśmy specjalny rodzaj warsztatów komputerowych uwzględniający naukę obsługi programów komputerowych wykorzystywanych w obszarze kadr i płac.

Podczas szkoleń wyjaśniamy najważniejsze i najbardziej przydatne w pracy zagadnienia, obejmujące kadry i płace. Kurs skierowany jest do osób zainteresowanych rozwojem w zawodzie specjalisty ds. wynagrodzeń, płac oraz kadr.

Lp Nazwa Najbliższy termin
1 Certyfikowany Kurs Kadry i Płace od podstaw 2017-09-23 Gwarancja terminu
Termin gwarantowany
2 Certyfikowany Kurs Kadry i Płace od podstaw z obsługą programów: Płatnik, Symfonia, Optima 2017-09-23 Gwarancja terminu
Termin gwarantowany
3 Certyfikowany Kurs Kadry i Płace dla zaawansowanych 2017-10-14 Gwarancja terminu
Termin gwarantowany
4 Szkolenie: Zatrudnienie cudzoziemców w polskich firmach, zatrudnienie obywateli polskich w zagranicznych firmach oraz GIODO w 2017 r. 2017-10-28
5 Szkolenie: Zatrudnianie pracowników niepełnosprawnych. Rozliczenia z PFRON 2017-10-29


Z naszej wiedzy korzystają

lewo
prawo

NEWSLETTER TAX CONSILIUM

Dołącz do naszej sieci informacyjnej.
Otrzymasz comiesięczne podsumowania najlepszych artykułów, darmowe materiały, informacje o zniżkach i kursach.