Katalog Kursów Kadr i Płac

Wizytówką naszych kursów oraz szkoleń w zakresie kadr i płac jest wysoki poziom merytoryczny, który zapewniają trenerzy będący specjalistami i praktykami w swoich dziedzinach, bardzo chętnie dzielący się z uczestnikami zajęć swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Ważny jest także praktyczny charakter zajęć, który pozwala na zdobycie umiejętności niezbędnych do wykonywania zawodu na stanowisku specjalisty do spraw kadr, a także specjalisty do spraw płac.

Zakres prowadzonych zajęć

Każdy kurs kadrowo-płacowy organizowany przez Tax Consilium w Krakowie wykorzystuje przykłady z życia wzięte, z którymi się spotkasz w codziennej pracy. W czytelny sposób prezentujemy najnowsze zagadnienia i przepisy w zakresie obowiązujących regulacji dotyczących omawianych tematów, w tym także prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, zatrudniania pracowników niepełnosprawnych, rozliczenia z PFRON, zasiłków oraz przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców.

Nasza oferta składa się z kursów na poziomie podstawowym (całkowicie od podstaw) oraz na poziomie zaawansowanym. Organizujemy również szkolenia jednodniowe, których celem jest pogłębienie wiedzy z zakresu kadr i płac dla osób, które dysponują już pewnymi umiejętnościami w tej dziedzinie.

Uzyskiwane efekty

Kursy kończą się nabyciem odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności, które zwiększają szanse na rynku pracy. Dodatkowo przygotowaliśmy specjalny rodzaj warsztatów komputerowych na poziomie podstawowym, uwzględniających naukę obsługi programów komputerowych wykorzystywanych w obszarze kadr i płac.

Z naszej wiedzy korzystają

lewo
prawo

NEWSLETTER TAX CONSILIUM

Dołącz do naszej sieci informacyjnej.
Otrzymasz comiesięczne podsumowania najlepszych artykułów, darmowe materiały, informacje o zniżkach i kursach.