Katalog Kursów Kadr i Płac

Zyskaj wiedzę i umiejętności do pracy na stanowiskach związanych z obsługą kadr i płac w firmach i instytucjach. Zdobądź certyfikat z kodem zawodu według kwalifikacji MPIPS i zwiększ swoje szanse na rynku pracy.

Fundamentalnym celem naszych kursów jest przekazanie praktycznej wiedzy i konkretnych umiejętności w przystępny sposób. Właśnie dlatego każdy kurs kadrowo-płacowy organizowany przez Tax Consilium w Krakowie wykorzystuje przykłady z życia wzięte dla zobrazowania zagadnień teoretycznych. Prowadzący szkolenia to wieloletni praktycy, którzy na co dzień kierują działami kadrowo-płacowymi. Podczas spotkań chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Organizowane przez nas szkolenia odbywają się na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym. Dodatkowo przygotowaliśmy specjalny rodzaj warsztatów komputerowych uwzględniający naukę obsługi programów komputerowych wykorzystywanych w obszarze kadr i płac.

Podczas szkoleń wyjaśniamy najważniejsze i najbardziej przydatne w pracy zagadnienia, obejmujące kadry i płace. Kurs skierowany jest do osób zainteresowanych rozwojem w zawodzie specjalisty ds. wynagrodzeń, płac oraz kadr.

Z naszej wiedzy korzystają

lewo
prawo

NEWSLETTER TAX CONSILIUM

Dołącz do naszej sieci informacyjnej.
Otrzymasz comiesięczne podsumowania najlepszych artykułów, darmowe materiały, informacje o zniżkach i kursach.