Certyfikowany Kurs Kadry i Płace od podstaw
(Kod zawodu: 242310, 242307)

Chcesz rozpocząć karierę w kadrach i płacach?
Doskonale trafiłeś!

POSTAW NA SPRAWDZONĄ JAKOŚĆ!
WEŹ UDZIAŁ W NAJBLIŻSZEJ 78. EDYCJI
i zyskaj CERTYFIKAT Z KODAMI ZAWODU
wg kwalifikacji zawodów i specjalności MPIPS
oraz ZAŚWIADCZENIE MEN!

 

W 2018 r. według autentycznych ocen
Uczestników Certyfikowany Kurs Kadry i Płace
od podstaw został oceniony na: 5,56 /6 

Sprawdź opinie

 

      W PRAKTYCE POZNAJ KADRY I PŁACE!

 TRENERZY SĄ PRAKTYKAMI BIZNESU. Kierują działami kadrowo-płacowymi polskich firm i OD PODSTAW przygotują Cię do pracy w zawodzie specjalisty ds. wynagrodzeń oraz specjalisty ds. kadr.

 Na kursie odbędziesz 48 h zajęć stacjonarnych, otrzymasz
8 h E-LEARNINGU i 30 DNI OPIEKI poszkoleniowej w formie e-mailowej. Poznasz teorię i praktykę, dzięki czemu FAKTYCZNIE PRZYGOTUJESZ SIĘ DO PROWADZENIA KADR I ROZLICZANIA PŁAC w firmach i instytucjach. 

70% ZAJĘĆ STANOWI PRAKTYKA. Najpierw weźmiesz udział w teoretycznym wprowadzeniu. Wyjaśnimy Ci przepisy, zasady oraz pokażemy przykładowe rozliczenia. Następnie będziesz liczyć zadania, wypełniać druki i analizować case study (wszystkie oparte o AUTENTYCZNE przykłady i dokumenty). Nasz Trener będzie cały czas do TWOJEJ DYSPOZYCJI. Będzie podchodził, pomagał, wyjaśniał i udzielał porad.

 Kurs da Ci REALNE KORZYŚCI, ponieważ nauczysz się na nim SAMODZIELNOŚCI. Dzięki temu, że zdobędziesz KONKRETNE UMIEJĘTNOŚCI,  faktycznie będziesz po nim mógł podjąć pracę w obszarze kadr i płac. Twoją naukę będziemy wspierać (otrzymasz od nas opiekę doradcy oraz PAKIET E-LEARNINGU). 

W Tax Consilium zyskasz KOMPLEKSOWE MATERIAŁY (zbiory przepisów, ćwiczenia, przykłady rozliczeń, PITy, pełną dokumentację personalną i inne), do których będziesz mógł wrócić w dowolnym momencie. Wszystkie są oparte o NAJNOWSZE PRZEPISY i rozwiązania.

Wybierając ten kurs, stawiasz na SPRAWDZONĄ JAKOŚĆ. Posiadamy AKREDYTACJĘ KURATORIUM                      OŚWIATY oraz certyfikat  ISO 29990:2010

 

 

 

Cena: 1094 zł (VAT zw.)

Wpłać 400 zł zaliczki przy zapisie,
resztę spłacaj w trakcie Kursu w RATACH 0%
Skorzystaj z 10% zniżki dla studentów
lub 5% zniżki przy zapisie z inną osobą

Najbliższy termin:

07-09-2019 Gwarancja terminu
  Kraków

ZOBACZ
INNE TERMINY

Dzięki szkoleniu:


Zwiększysz

Swoje KOMPETENCJE
 
PRZEWAGĘ na rynku pracy i w biznesie
 
UMIEJĘTNOŚCI BIZNESOWE

Biznesowe kontakty zgodnie z zasadami networkingu


Zyskasz

CERTYFIKAT
SPECJALISTY DS. WYNAGRODZEŃ 
oraz SPECJALISTY DS. KADR 

kody zawodów 242310, 242307
według klasyfikacji MPiPS
 

    ZAŚWIADCZENIE MEN
o ukończeniu Kursu Kadry i Płace od podstaw

PAKIET E-LEARNINGU

30 DNI opieki poszkoleniowej

Możliwość spłaty w RATACH 0%

   PAKIET SZKOLENIOWY: autorskie materiały szkoleniowe, zbiory przepisów, notatnik, długopis, ołówek, torbę

    Możliwość odrobienia zajęć wg Regulaminu

200 zł zniżki na Certyfikowany Kurs
Kadry i Płace dla zaawansowanych
(ważny przez 6 miesięcy)
i inne rabaty


Otrzymasz

MERYTORYCZNĄ WIEDZĘ OD PODSTAW, 
która jest ceniona na rynku pracy,
praktyczną umiejętność prowadzenia obsługi
kadrowo-płacowej firm i instytucji oraz rozliczania
i zarządzania pracownikami


OPIEKĘ DORADCY

    Przynależność do biznesowej społeczności
Tax Consilium

 

PRAKTYKA JEST NAJWAŻNIEJSZA

 

Z nami w 3 krokach W PRAKTYCE 
przygotujesz się do pracy w kadrach i płacach!


Po pierwsze, PRAKTYCZNIE NAUCZYSZ SIĘ PROWADZENIA ROZLICZEŃ!

Zajęcia składają się w 70% Z PRAKTYKI.
Prowadzi je kierownik działu kadr i płac, który potrafi przekazywać wiedzę i dzielić się swoim doświadczeniem.
W Tax Consilium uczymy cierpliwie i z uśmiechem. :) Stwarzamy przyjazną atmosferę i dajemy gwarancję, że zajęcia zostaną przeprowadzone merytorycznie, praktycznie i efektywnie.


 Po drugie, POZNASZ DOBRE PRAKTYKI I OTRZYMASZ PEŁNE WSPARCIE

Przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksowy program kształcenia. Obejmuje on zajęcia stacjonarne oraz specjalny PAKIET E-LEARNINGU. Na zajęciach otrzymasz materiały, a po każdym modułe tematycznym - wyślemy Ci e-mailem dodatkowe pliki. Będą to podsumowania, zadania do samodzielnego przećwiczenia i webinar dot. Sztuczek i trików w MS Excel, które powinieneś znać. Wypracujemy z Tobą umiejętności i NAWYKI (szacujemy, że e-learning zajmie Ci maks. 8 h). Wiemy jednak, że czasami trudno się systematycznie uczyć. Dlatego będziemy Cię motywować i wspierać. Obejmiemy Cię OPIEKĄ DORADCY i zapewnimy BEZPŁATNĄ MOŻLIWOŚĆ ODRABIANIA ZAJĘĆ na warunkach okreslonych w naszym Regulaminie (nie ma możliwości odrabiania zajęć komputerowych).


Po trzecie, SKUTECZNIE WDROŻYSZ ZDOBYTĄ WIEDZĘ!

Nasz Kurs faktycznie przygotuje Cię do pracy. Da Ci PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI I SKUTECZNE NARZĘDZIA.
Pokażemy Ci, gdzie w przyszłości szukać rozwiązań, jak unikać błędów i rozwiać swoją karierę w tym obszarze.
Dodatkowo przez 30 DNI od zakończenia zajęć otoczymy Cię e-mailową OPIEKĄ POSZKOLENIOWĄ.
Jeśli będziesz mieć pytania lub wątpliwości związane z programem, pomożemy Ci je rozwiązać. Przydzielimy Ci też specjalne zniżki i rabaty na udział w kolejnych Kursach: 200 zł zniżki (ważnej przez 6 miesięcy) na 
Certyfikowany Kurs Kadry i Płace dla zaawansowanych (kod zawodu 242307, 242310) oraz inne rabaty.

 

JAK BĘDĄ WYGLĄDAŁY ZAJĘCIA?

 

WPROWADZENIE DO PRAWA PRACY I ZASAD ROZLICZANIA

Kurs rozpoczyna się od wprowadzenia Cię do tematyki kadr i płac. Najpierw trener-praktyk OD PODSTAW będzie przedstawiał Ci regulacje prawne, tłumaczył pojęcia i przepisy. Następnie przejdzie do zasad prowadzenia rozliczeń i pokaże wzorcowe przykłady, wyjaśni mechanizmy i pokaże dobre praktyki. Dzięki takiemu kompleksowemu wprowadzeniu (zajmującemu 30% czasu)
zyskasz solidne podstawy, które będziesz wykorzystać podczas warsztatów. 

 

PRAKTYCZNE WARSZTATY Z AUTENTYCZNYMI DOKUMENTAMI

70% KURSU STANOWI PRAKTYKA.  Na kolejnych zajęciach będziesz wykonywać zadania i ćwiczenia. Razem z naszym Trenerem poprowadzisz PEŁNE ROZRACHUNKI Z PRACOWNIKAMI, ZAKŁADEM UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH I URZĘDEM SKARBOWYM. Będziesz sporządzać autentyczne dokumenty, deklaracje podatkowe, deklaracje ZUS i różne warianty list płac. Rozliczysz składniki płacowe, zasiłki, przerwy w pracy, urlopy wypoczynkowe i wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych. Zapoznasz się też z najnowszymi przepisami prawa pracy i zyskasz wiedzę, jak stosować je w praktyce gospodarczej. Poznasz obowiązki, uprawnienia i zasady regulujące relację pracownik - pracodawca i... wiele, wiele więcej praktycznych informacji, rad i wskazówek (tutaj możesz sprawdzić CELE I EFEKTY, jaki osiągniesz dzięki temu kursowi).
 

SAMODZIELNE I KOMPLEKSOWE ROZLICZENIA

Nasz kurs obejmuje bardzo szeroki zakres tematyczny. Maksymalnie wykorzystujemy czas na zajęciach, ponieważ chcemy, abyś skończył go z KONKRETNYMI UMIEJĘTNOŚCIAMI. Po wprowadzeniu i wykonywaniu wspólnych zadań - proponujemy wykonywanie samodzielnych ćwiczeń (tak, aby nauczyć Cię samodzielności). W ich czasie nasz Trener cały czas nadzoruje Twoją pracę - podchodzi, sprawdza, wyjaśnia i odpowiada na pytania.

PRAKTYCZNE WARSZTATY PRAWA PRACY

Na ostatnich zajęciach kursu odbywają się praktyczne warsztaty kadrowe. Szczegółowo, krok po kroku poznasz na nich rodzaje umów o pracę, zrozumiesz ich konstrukcje oraz omówisz pełną dokumentację personalną. Otrzymasz od nas wzór akt osobowych i dokumentów, które będziesz mógł wykorzystać w późniejszej pracy. Podczas tych zajęć poznasz także zasady dot. rozwiązywania umów, uprawnień, obowiązków pracodawców i pracowników oraz ich odpowiedzialności. Trener podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem i przekaże Ci dobre praktyki.

 

DLA KOGO JEST TEN KURS?

TEN KURS JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

  Jeśli nie miałeś styczności z zagadnieniami dotyczącymi wynagrodzeń i prawa pracy
(KURS PROWADZONY JEST OD PODSTAW)
  Chcesz rozpocząć pracę w działach personalnych, kadrowo-płacowych, HR, biurach rachunkowych, outsourcingu
  Prowadzisz swoją firmę i chciałbyś samodzielnie rozliczać swoich pracowników
  Chcesz zdobyć nowy zawód i realnie podnieść swoje szanse na rynku pracy
  Krótko pracujesz w obszarze kadr i płac, ale chcesz OD PODSTAW usystematyzować swoją wiedzę i ją poszerzyć
  Posiadasz co najmniej średnie wykształcenie

 

JAK ZDOBĘDZIESZ CERTYFIKAT?

Kurs w Tax Consilium praktycznie przygotuje Cię do pracy w zawodzie SPECJALISTY DS. KADR oraz SPECJALISTY DS. WYNAGRODZEŃ.
Na jego zakończenie otrzymasz ZAŚWIADCZENIE MEN zgodne z Rozporządzeniem MEN  ws. kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych, a na ostatnich warsztatach kadrowo-płacowych będziesz mógł również podejść do EGZAMINU zdawanego przed Komisją Egzaminacyjną Tax Consilium. Egzamin jest bezpłatny, NIEOBOWIĄZKOWY i ma formę pisemną. Trwa 1 godzinę i składa się z zadań (analogiczne przykłady są omawiane na zajęciach, więc gdy będziesz w nich uczestniczył, na pewno sobie z nim poradzisz).  

Aby dostać zaliczenie, powinieneś uzyskać min. 50% punktów możliwych do zdobycia. Jeśli to zrobisz, otrzymasz CERTYFIKAT SPECJALISTY DS. WYNAGRODZEŃ oraz SPECJALISTY DS. KADR z kodami zawodu 242307, 242310 według kwalifikacji zawodów i specjalności MPiPS. Certyfikat jest potwierdzeniem nabycia przez Ciebie wiedzy i umiejętności zawodowych, które występują na rynku pracy i które zostały nabyte w toku nauki. Każdy certyfikat Tax Consilium oznaczony jest hologramem potwierdzającym autentyczność dokumentu (tu znajdziesz przykładowy certyfikat). Do egzaminu możesz podejść bezpłatnie dwa razy. Oczywiście, możesz również z niego zrezygnować, jednak zachęcamy Cię, abyś sprawdził swoją wiedzę. Egzamin jest podsumowaniem tego, co naprawdę powinieneś znać i potrafić,
pracując w obszarze kadr i płac.

 

SKORZYSTAJ Z PAKIETU 3 PROGRAMÓW
I NAUCZ SIĘ OBSŁUGI PŁATNIKA, SYMFONII, OPTIMY! 


Kurs możesz poszerzyć o zajęcia komputerowe z zakresu obsługi programów Płatnik (8h)Symfonia Kadry i Płace (8h)Optima Kadry i Płace (8h). Możesz dokupić 1 czy 2 kursy komputerowe. Możesz również skorzystać z PAKIETU 3 KURSÓW KOMPUTEROWYCH (decydując się od razu na jego zakup, zyskujesz specjalną zniżkę na każde zajęcia - standardowa cena za 1 Kurs komputerowy 369 zł, cena w PAKIECIE: 199 zł.

JEŻELI KTÓRYKOLWIEK Z TERMINÓW ZAJĘĆ KOMPUTEROWYCH CI NIE ODPOWIADA, MOŻEMY ZAPROPONOWAĆ INNY, DOSTOSOWANY DO TWOICH POTRZEB.

     
 

Zajęcia komputerowe odbywają się po warsztatach z zakresu kadr i płac (wtedy, kiedy będziesz mieć wystarczającą wiedzę, aby dokonywać rozliczeń na systemach). W ich trakcie udostępniamy Ci laptop z ORYGINALNA, edukacyjną wersją danego oprogramowania (jako praktycy biznesu współpracujemy z ich producentami). Podczas zajęć będziesz pracował przy osobnym stanowisku i samodzielnie wykonywał wszystkie ćwiczenia. Trener będzie natomiast nadzorował Twoją pracę (będzie podchodził i udzielał porad). Po zajęciach otrzymasz KOMPLEKSOWE MATERIAŁY (konkretne instrukcje, scenariusze, wskazówki), do których będziesz mógł wrócić po zajęciach oraz zaświadczenia MEN potwierdzające ich odbycie.

Poznaj zakres merytoryczny kursu

WSZYSTKIE MODUŁY UWZGLĘDNIAJĄ NAJNOWSZE ZMIANY
Moduł I Praktyczne naliczanie wynagrodzeń - 8 h
Moduł II Urlopy wypoczynkowe - przepisy i stosowane zasady naliczania - 8 h
Moduł III Wynagrodzenia za czas zwolnień z pracy. Praktyka rozliczania umów cywilno-prawnych - 8 h
Moduł IV Wynagrodzenia za czas choroby i zasiłki w praktyce - przepisy, zasady, uprawnienia - 8 h
Moduł V Wynagrodzenia za część miesiąca. Prowadzenie rozliczeń podatkowych - 8 h
Moduł VI Przepisy prawa pracy - obowiązki, uprawnienia, stosowane zasady i dobre praktyki - 8 h
SZCZEGÓŁOWY PLAN SZKOLENIA ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE " Pobierz PDF"

Trenerzy

Wiktoria Kuczmańska

Zobacz więcej
lewo
prawo

Weź udział w kursie

Certyfikowany Kurs Kadry i Płace od podstaw
(Kod zawodu: 242310, 242307)


Certyfikowany Kurs Kadry i Płace od podstaw
48 godzin lekcyjnych
1094.00 zł (Vat zw.)
Wybierz termin:
  Termin gwarantowany

Harmonogram zjazdów

Miejsce: Kraków

zajęcia głównie w soboty

07.09.2019 r. w godz. 09.00-15.00
14.09.2019 r. w godz. 09.00-15.00
21.09.2019 r. w godz. 09.00-15.00
28.09.2019 r. w godz. 09.00-15.00
05.10.2019 r. w godz. 09.00-15.00
12.10.2019 r. w godz. 09.00-15.00

Egzamin odbędzie się: 12.10.2019 r. o godz. 09.00
Czas trwania egzaminu: 1 h
Nie pobieramy dodatkowych opłat za egzamin.
Egzamin nie jest obowiązkowy.

Certyfikowany Kurs Kadry i Płace od podstaw STWÓRZ WŁASNY PAKIET KURSÓW
48 h + 8h każdy program
1094.00 zł (Vat zw.)
Wybierz termin:
  Termin gwarantowany

Harmonogram zjazdów

Miejsce: Kraków

zajęcia głównie w soboty

07.09.2019 r. w godz. 09.00-15.00
14.09.2019 r. w godz. 09.00-15.00
21.09.2019 r. w godz. 09.00-15.00
28.09.2019 r. w godz. 09.00-15.00
05.10.2019 r. w godz. 09.00-15.00
12.10.2019 r. w godz. 09.00-15.00

Kurs OPTIMA Kadry i Płace od podstaw 369.00 PLN
06-10-2019 09:00 / 15:00

Kurs Płatnik od podstaw 369.00 PLN
26-10-2019 09:00 / 15:00

Kurs SYMFONIA Kadry i Płace od podstaw 369.00 PLN
09-11-2019 09:00 / 15:00

Egzamin odbędzie się: 12.10.2019 r. o godz. 09.00
Czas trwania egzaminu: 1 h
Nie pobieramy dodatkowych opłat za egzamin.
Egzamin nie jest obowiązkowy.

Certyfikowany Kurs Kadry i Płace od podstaw PAKIET Z OBSŁUGĄ PROGRAMÓW
72 h lekcyjne (48 h lekcyjnych + 24 h programów)
1691.00 zł (Vat zw.)
Wybierz termin:
  Termin gwarantowany

Harmonogram zjazdów

Miejsce: Kraków

zajęcia głównie w soboty

07.09.2019 r. w godz. 09.00-15.00
14.09.2019 r. w godz. 09.00-15.00
21.09.2019 r. w godz. 09.00-15.00
28.09.2019 r. w godz. 09.00-15.00
05.10.2019 r. w godz. 09.00-15.00
12.10.2019 r. w godz. 09.00-15.00

Kurs OPTIMA Kadry i Płace od podstaw
06-10-2019 09:00 / 15:00

Kurs Płatnik od podstaw
26-10-2019 09:00 / 15:00

Kurs SYMFONIA Kadry i Płace od podstaw
09-11-2019 09:00 / 15:00

Egzamin odbędzie się: 12.10.2019 r. o godz. 09.00
Czas trwania egzaminu: 1 h
Nie pobieramy dodatkowych opłat za egzamin.
Egzamin nie jest obowiązkowy.Z naszej wiedzy korzystają

NEWSLETTER TAX CONSILIUM

Dołącz do naszej sieci informacyjnej.
Otrzymasz comiesięczne podsumowania najlepszych artykułów, darmowe materiały, informacje o zniżkach i kursach.