Światowy Dzień Jakości 12 listopad 2020 r.

Jakość – pojęcie filozoficzne zdefiniowane przez Platona jako „pewien stopień doskonałości”, czyli po prostu wartość danej rzeczy lub usługi.  Produkt posiadający wysoką jakość to taki, który zaspokoi potrzeby i wymagania klienta. Jednak jakość to nie tylko parametry danego produktu  ( w tym usługi ) ale przede wszystkim poziom zadowolenia.  W dzisiejszych czasach  jakość uznaje się za tak ważną, że co roku, w drugi czwartek listopada (tak, to dzisiaj!) obchodzi się Światowy Dzień Jakości. Celem ustanowienia tego dnia jest podkreślanie roli jakości i jej kontroli w biznesie oraz pokazanie dotychczasowych osiągnięć w zakresie zarządzania jakością.

W Tax Consilium bardzo często używamy słowa „jakość”. Nie tylko używamy, ale także stosujemy w praktyce. W naszej jednostce wyróżniamy trzy najważniejsze obszary : szkoleniowy, biznesowy i rachunkowości. W każdym obszarze dążymy do profesjonalizmu i przekazujemy merytoryczną wiedzę uczestnikom. Wielokrotnie podkreślamy wysoką jakość oferowanych przez nas usług.

Potwierdzeniem  wysokiej jakości usług z zakresu szkoleń jest przyznany nam znak jakości Małopolskich Standardów  Usług  Edukacyjno – Szkoleniowych.

Znak jakości MSUES przyznawany jest przez Województwo Małopolskie – Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia.

Także w dziedzinie biznesu rokrocznie otrzymujemy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej wydawany przez Bisnode Polska jako potwierdzenie dobrej kondycji finansowej jednostki. Jest to prestiżowe i zaszczytne  wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria.

 

Z kolei na podstawie opinii uczestników naszych kursów i szkoleń, jesteśmy wśród najlepszych firm z branży rachunkowości. Bardzo cenimy sobie opinie oraz sugestie, dziękujemy za wszystkie wypełnione ankiety i wpisy na portalach społecznościowych czy branżowych , gdyż pozwalają  nam na przygotowywanie produktu o coraz wyższej  jakości.

 

Zdecydowanie zgadzamy się z tym, że jakość jest niezwykle istotna – ciągle dążymy do profesjonalizmu i doskonalenia naszej efektywności, by spełniać Wasze wymagania lub oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że system zarządzania jakością stanowi nierozerwalną całość z systemem zarządzania w jednostce, dlatego wdrożyliśmy system by realizować zarówno cele dotyczące spełniania wymagań i oczekiwań klientów ( uczestników szkoleń i kursów), ale także by usprawnić funkcjonowanie procesów zachodzących w jednostce i zminimalizować ryzyko biznesowe.

A z okazji tego Wyjątkowego Dnia życzymy Wszystkim, by to właśnie jakość stanowiła wyznacznik do podejmowania właściwych działań tak w biznesie jak również w życiu osobistym. Byśmy wszyscy potrafili  znaleźć sposób na przetrwanie  trudnego czasu pandemii  i znaleźli się w korzystniejszej rzeczywistości 😊 ŻYCZYMY LEPSZEJ JAKOŚCI ŻYCIA.

 

Z naszej wiedzy korzystają

lewo
prawo

NEWSLETTER TAX CONSILIUM

Dołącz do naszej sieci informacyjnej.
Otrzymasz comiesięczne podsumowania najlepszych artykułów, darmowe materiały, informacje o zniżkach i kursach.