Szkolenie księgowe – czy warto?
Tagi: Zus kursy rachunkowość PIT księgowy kurs podatek podatki księgowość wiedza nauka     Kategoria: Blog Wpisy ogólne

Warto!

Przeglądając oferty pracy, uwagę zwraca nieprzemijające zapotrzebowanie na pracowników działów księgowości. Żadna firma nie jest w stanie funkcjonować bez odpowiednio prowadzonej księgowości –  księgowy uznawany jest za najważniejszą osobę w firmie (zaraz po prezesie oczywiście ?). Można wyróżnić kilka dróg prowadzących do zdobycia tego zawodu, a to, którą wybierzesz, zależy tylko od Ciebie, Twoich możliwości i chęci. Studia nie są dla Ciebie? Nie ma problemu! Zobacz, dlaczego warto zapisać się na kurs księgowy. 

  • Aktualność

Żyjemy w bardzo dynamicznych czasach. Funkcjonujemy pod nieustanną presją czasu i licznych obowiązków, biegniemy ze spotkania na spotkanie, a technologia zmienia się tak szybko, jak zmienia się prawo w naszym kraju. Dla pracowników firm rachunkowych niezwykle istotną cechą jest posiadanie wiedzy zgodnej z obowiązującymi przepisami. Nawet wieloletni praktycy muszą się nieustannie dokształcać z racji ciągle zmieniającej się prawnej rzeczywistości. Samo czytanie literatury fachowej (kompendia wiedzy, artykuły w Internecie) nie wystarczy, a, co jest bardzo istotne, przeglądając różne publikacje trzeba być bardzo ostrożnym, bowiem można w taki sposób trafić na już nieaktualne informacje. To Cię na pewno nie spotka na naszym kursie – tam zawsze omawiamy aktualne regulacje.

  • Praktyczne wskazówki

Możliwość odbycia szkoleń księgowych z osobami będącymi praktykami w danej dziedzinie jest cennym kapitałem, który na pewno później zaprocentuje w Twojej pracy zawodowej. Ekspert w trakcie prowadzonego przez nas kursu jest zawsze do Twojej dyspozycji, gotowy, by rozwiać wszelkie nurtujące Cię wątpliwości. Co więcej w trakcie szkolenia stawiamy na praktykę. Uczestnicy pracują na autentycznych przykładach rozliczeniowych, rozwiązują case studies, wypełniają druki i wystawiają faktury. Gwarantujemy Ci, że dzięki temu po zakończeniu naszego szkolenia będziesz od razu gotowy wykorzystać nabyte umiejętności. Nasze kursy księgowe często połączone są z nauką obsługi konkretnych programów rozliczeniowych, a to zawsze będzie dobrze wyglądać w Twoim CV.

  • Nowe umiejętności

Gdy już o umiejętnościach mowa, to trzeba pamiętać, że pracodawcy cenią sobie osoby, które ciągle rozwijają swoje umiejętności i podnoszą kwalifikacje zawodowe. Z zakończonym kursem księgowym (najlepiej potwierdzonym certyfikatem po zdaniu odpowiedniego egzaminu) stajesz się od razu bardziej atrakcyjny w oczach potencjalnego pracodawcy. Największym atutem będzie nabyta przez Ciebie wiedza. Księgowość to umiejętne zarządzanie finansami, to poszukiwanie informacji, to wreszcie faktyczne kierowanie przedsiębiorstwami. Dzięki praktycznemu charakterowi naszych zajęć – będziesz miał możliwość ćwiczenia cech, które ułatwią Ci pracę w tym zawodzie. 

Ciągle nie jesteś przekonany, czy to coś dla Ciebie? Na to jest prosta recepta – przyjdź do nas, zadzwoń, napisz, na pewno Cię przekonamy, że warto zrobić u nas taki kurs i że pomoże Ci to znaleźć dobrą pracę ?

 

 

Z naszej wiedzy korzystają

lewo
prawo

NEWSLETTER TAX CONSILIUM

Dołącz do naszej sieci informacyjnej.
Otrzymasz comiesięczne podsumowania najlepszych artykułów, darmowe materiały, informacje o zniżkach i kursach.