Wspieramy Fundację „Dorastaj z nami”!
Tagi: działalność charytatywna zaangażowanie społeczne rozwój wydarzenia warto pomagać partner     Kategoria: Wpisy ogólne

W Tax Consilium uważamy, że zaangażowanie społeczne jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Szczerze wierzymy, że poprzez rozwijanie biznesu i odpowiednią misję faktycznie można zmieniać świat na lepsze! Dlatego często podejmujemy charytatywne inicjatywy, wspieramy rozmaite projekty i dzielimy się naszymi zyskami. W tym roku zdecydowaliśmy robić jeszcze więcej niż dotychczas!

Od stycznia zostaliśmy więc członkami Misji: Zawsze Wierni, którą organizuje Fundacja Dorastaj z Nami. Ma ona pod opieką 120 osób – dzieci i młodzież (najmłodsze ma 2 lata), których rodzice zginęli lub zostali poszkodowani pełniąc służbę publiczną (żołnierzy, strażaków, policjantów, ratowników medycznych i górskich). Zapoznaliśmy się z historiami tych dzieciaków i ich rodziców. Wiemy, że często brakuje im środków na odpowiednią edukację. Wsparcie darczyńców pozwala im na zakup podręczników, pomocy szkolnych, przyborów. Umożliwia im również realizowanie swoich pasji i zainteresowań, inwestowanie w rozwój czy dodatkowe zajęcia, sfinansowanie studiów, szkół. Dzięki Misji: Zawsze Wierni, dzieciaki mają zapewnioną stałą pomoc psychologiczną, tutoring – czyli wsparcie w znalezieniu własnej drogi zawodowej. Fundacja wspiera ich do 25 r.ż., tj. do momentu dopóki się uczą, pomaga jednak również postawić im pierwsze kroki w biznesie (tj. umożliwia udział w praktykach i stażach u partnerów Fundacji), dzięki czemu jej podopieczni mają realną szansę na dobrą opiekę i szczęśliwą przyszłość.

Jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w tym projekcie, wspierać podopiecznych Fundacji i umożliwiać im pójście naprzód (choćby o jeden krok do przodu!).

Z naszej wiedzy korzystają

lewo
prawo

NEWSLETTER TAX CONSILIUM

Dołącz do naszej sieci informacyjnej.
Otrzymasz comiesięczne podsumowania najlepszych artykułów, darmowe materiały, informacje o zniżkach i kursach.