Podziękowania za udział w szkoleniu w Krynicy-Zdrój
Tagi: administracja publiczna aktualizacja przepisów szkolenie szkolenia tax consilium     Kategoria: Wpisy ogólne

Szanowni Państwo,

Właśnie wróciliśmy z wyjazdowego szkolenia “Rachunkowość, kontrola zarządcza, budżet zadaniowy 2014/2015 – uporządkowanie wiedzy po zmianach strukturalnych wraz z wieloma ćwiczeniami praktycznymi na orzecznictwie i wyjaśnieniach Ministerstw”, które odbywało się w dniach 15-17.10.br. w Krynicy-Zdrój. Wszystkim uczestniczkom bardzo dziękujemy za zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, wspólnie spędzony czas, wszystkie pytania, dobre gesty, uprzejmości, wytężoną pracę i odpoczynek. Jest nam ogromnie miło, że kolejny raz mogliśmy Państwa gościć. Bardzo wysoko cenimy naszych stałych klientów, z wielką radością witamy także nowych. Mamy nadzieję, że spełniliśmy Państwa oczekiwania i jeszcze nie raz będzie dane nam się spotkać.

Dziękujemy również – jak zawsze nieocenionemu – p. dr Tomaszowi Lisowi – który zagwarantował najwyższy poziom merytoryczny tegoż spotkania ekspertów. To ogromny zaszczyt współpracować ze specjalistą takiej klasy.

Korzystając z okazji, chcieliśmy zaprosić Państwa na kolejne szkolenie dedykowane pracownikom urzędów pracy, które przygotowujemy. Z końcem listopada odbędzie się ono w Krakowie, a jego tematyka skupiać się będzie wokół zamknięcia roku, rozliczania końcowego projektów systemowych PO KL oraz ewidencji księgowej nowych form aktywizacji osób bezrobotnych finansowanych z Funduszu Pracy. Więcej szczegółów już niebawem!

 

 

Zarząd Tax Consilium Sp. z o.o.

Z naszej wiedzy korzystają

lewo
prawo

NEWSLETTER TAX CONSILIUM

Dołącz do naszej sieci informacyjnej.
Otrzymasz comiesięczne podsumowania najlepszych artykułów, darmowe materiały, informacje o zniżkach i kursach.